Продавець Small Pet - інтернет магазин зоотоварів розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
1269 відгуків
Viber для замовлень +380679073132 

Доброго дня, сподіваємось з Вами та з Вашими сім'ями все добре. Просимо вибачення за те, що не можемо надіслали Ваше замовлення вчасно, наше місто зруйноване, зараз не можемо сказати коли зможемо відправити Ваше замовлення... Слава Україні

+380 (67) 907-31-32
+380 (73) 477-07-06
вул. Академіка Павлова, 120 офіс 208, Харків, Україна
Small Pet - інтернет магазин зоотоварів

Новий стандарт ультрафіолетових ламп Exo Terra

Новий стандарт ультрафіолетових ламп Exo Terra

За останні роки вчені провели безліч досліджень по вивченню рептилій і їх потреб в ультрафіолеті. Команда Exo Terra уважно стежить за останніми науковими дослідженнями, впроваджуючи їх в свою продукцію. Наприклад, ще 15 років тому нам не було відомо таке широке розмаїття видів рептилій, зараз же ми знаємо навіть про їх особливості фізіології і поведінки в природному середовищі існування, а також успішно відтворюємо ці умови при утриманні в неволі. Для забезпечення рептилій освітленням, відповідним їх природними потребами, Exo Terra поліпшила всі спектри ламп і розширила асортимент.

Компактні флуоресцентні лампи Exo Terra для патронів Е27
 

Більше не потрібно покладатися на маркування 5.0 і 10.0 UVB, так як ці числа лише умовні невизначено вказують на вихід ультрафіолету В лампи в діапазоні від 280-320 нм. Довжина хвилі, яка відповідає за синтез вітаміну D3, становить від 290 до 310 нм з піковим показником на значенні 294 нм. UVB діапазон нижче 290 нм небажаний і може навіть бути шкідливим, а випромінювання вище 310 нм руйнує вітамін D3.

Позитивні ефекти ультрафіолетового освітлення для вашої рептилії також залежать від багатьох інших факторів, таких як розміщення лампочок в світильниках зі світлою або світловідбиваючої поверхнею, їх регулярна заміна і включення протягом достатньої кількості годин.

Тепер ультрафіолетові лампи Exo Terra виробляє під простішими для розуміння назвами:

Reptile UVB 100 - покращений спектр, заміна Repti Glo 5.0

Reptile UVB 150 - покращений спектр, заміна Repti Glo 10.0

Reptile UVB 200 - абсолютно новий продукт з дуже високим рівнем ультрфіолета-B

Вся нова лінійка розроблена для максимальної вироблення вітаміну D3, завдяки піковому виходу UVB променів в діапазоні 294 нм.

Найактивніший синтез вітаміну D3 відбувається саме при опроміненні хвилею даної довжини.

Головним корисною особливістю флуоресцентних ламп Exo Terra є здатність випромінювати необхідну кількість UVB (ультрафіолету спектра), тоді як побутові лампи розжарювання випромінюють лише незначна кількість UVA (ультрафіолет спектру А). Поєднати в одній лампі високу інтенсивність UVB і видимого світла фізично неможливо. Чим більше видимого світла в спектрі ламп, тім менше ультрафіолету, і навпаки. Для підтримки заявах значень ультрафіолетового випромінювання рекомендується використовувати світильники з відбивачами або спеціальними відображають покриттям, наприклад Exo Terra Dome Light (PT2055), Exo Terra Light Glow (PT2054) або Compact Top.

Ультрафіолетові лампи Exo Terra класифікуються відповідно до відсотка UVB випромінювання. Для тварин, що мешкають в тропіках і субтропіках, підходить лампа Exo Terra Reptile UVB 100, за умови, що вона встановлена правильно і працює достатня кількість годин, для більшості видів плазунів досить 10-12 годин на добу. Для мешканців зон пустель, де рівень UVB-випромінювання досить високий, необхідно встановлювати лампу Exo Terra Reptile UVB 150. Якщо відстань від тваринного до лампі складає більше 30 см, то ми рекомендуємо встановлювати лампу Exo Terra Reptile UVB 200.

Флуоресцентні лампи не забезпечують необхідного обігріву тварин. На додаток до флуоресцентним лампам необхідний окремий джерело тепла, наприклад інфрачервоні або обігрівальні лампи. Рекомендується комбінувати лампі Reptile UVB з лампами Natural Light або Reptile Vision для досягнення найкращих результатів у змісті і розведенні екзотичних тварин. Цоколь ламп підходить під стандартний патрон Е27, що полегшує їх використання.

Лампі видимого світла Exo Terra
З тих пір, як люди стали повсюдно використовувати штучне освітлення, характеристики ламп розроблялися з урахуванням людського зору. Око людини має 3 віді механізмів сприйняття хвиль світла, в тій годину як у більшості рептилій їх чотири, що дозволяє їм бачіті хвилі ультрафіолету А (UVA). Внаслідок цього, рептилії більш правдоподібно сприймають навколишній світ. Збільшене сприйняття світла грає важливу роль в сприйнятті навколишнього світу рептиліями: харчування, пошук джерел води або пошук партнера під час шлюбних ігор.

Пануюча тенденція, пов'язана зі створенням реалістичних і близьких до природних умов в тераріумі, робить зміст амфібій і рептилій більш захоплюючим і цікавим ніж будь-коли. Живі тропічні рослини все частіше стають елементом оформлення тераріуму. Для фотосинтезу рослинам необхідне світло з різною довжиною хвилі в межах видимого спектру. Фотосинтез - життєво важливий процес, в процесі якого рослини використовують енергію Сонця. Ця енергія перетворюється в цукор і крохмаль. Процес фотосинтезу залежить від хлорофілу - фотосинтетичного пігменту, який поглинає блакитне світло, з довжиною хвилі 430 нм, і червоне світло, з довжиною хвилі 662 нм. Зелене світло не поглинається, а відбивається хлорофілом. Саме тому всі рослини, містять хлорофіл, зеленого кольору.

Рептилії також потребують високоякісному освітленні, відповідним потребам їх метаболізму. Лампі Exo Terra Reptile Vision, Natural Light і ExoTerra Repti Glo 2.0 (T8) розроблені з урахуванням сприйняття навколишнього середовища оком рептилії. Є прекрасним джерелом видимого світла при роботі в поєднані з ультрафіолетовими лампами Exo Terra Reptile UVB.

Exo Terra розробила безліч ламп зі спектром, пристосованим одночасно до зору рептилій, сприйняття людини і високого темпу росту рослин. За випромінювання видимого світла флуоресцентні лампи в 6 разів ефективніше, ніж побутові лампи розжарювання. Вони практично не нагріваються, і їх спектр обмежений значеннями довжини хвилі. Змінюючи склад люмінофора усередині лампи, ми можемо регулювати ці значення. Коли ці значення відповідають спектральної чутливості живого організму, створюється ідеальна лампа для даної тварини або рослини.

Для створення освітлення, максимально наближеному до природного в місцях проживання рептилій, Exo Terra пропонує кілька спеціалізованих ламп. Лампі Exo Terra виробляються за унікальною технологією в Японії і Китаї під контролем фахівців компанії Rolf C. Hagen, Inc. Технологічно процеси виготовлення ідентичні. Основна сировина для виробництва в обох країнах, в тому числі і люмінофор, виготовляється в Японії.

На сьогоднішній день Exo Terra продовжує традиції розробки інноваційних та креативних товарів для природних тераріумів і їх мешканців. Всі товари і компоненти Exo Terra сконструйовані для оптимального поєднання між собою таким чином, щоб допомогти Вам створити та підтримувати гармонійний, натурально виглядає біотоп. Правильне комбінування пристосувань Exo Terra дозволяє створювати комфортні умови практично для будь-яких видів тварин з різних специфічних місцепроживань.

Інші статті
Контакти
+380 (67) 907-31-32
Viber; Telegram
+380 (73) 477-07-06
вул. Академіка Павлова, 120 офіс 208, Харків, Україна
Small Pet - інтернет магазин зоотоварів
+380679073132+380679073132
Центр обработки заказов

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner