Кошик
1020 відгуків
Viber для заказов +380679073132  
+380679073132
+380734770706
УкраїнаХарківська областьХарківвул. Академіка Павлова, 120 офіс 208
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Small Pet - інтернет магазин зоотоварів

Дбайливий догляд за ставком в зимову пору

Дбайливий догляд за ставком в зимову пору

Наближення зими – саме час подбати про збереження вашого водоймища та здоров'я його мешканців. Адже в холодну пору рибки потребують турботи навіть більше ніж влітку з-за низьких температур. Як допомогти водним вихованцям у складний для них період?

Якщо Ваш ставок невеликий і глибиною до одного метра, то взимку він може повністю замерзнути, що приведе до загибелі його мешканців. У такому разі рибок краще розмістити в інше місце, а воду викачати, щоб замерзлий лід не зруйнував бетонні стінки та підстава водойми.

Щоб захистити риб від кисневого голодування, використовують обігрівач для ставків Aquarel Winterhot (AQMS). Пристрій формує ополонку навколо себе на поверхні води і тримається на плаву за рахунок своєї конструкції – захисний ковпак прикриває поплавок, а нагрівальний елемент знаходиться в трубці з алюмінію. Відразу вгадуємо питання: а чи це безпечно для рибок, все-таки електрика це не жарти? Поспішаємо вас запевнити – так, обігрівач безпечний і не вимагає до себе додаткової уваги. Довжина шнура становить 10 метрів, тому його легко підключити до електромережі і не потрібно подовжувач.

Обігрівач Aquarel Winterhot призначений для різних водойм, риборозплідних і садових ставків. Він працює постійно з моменту підключення до мережі. Але необхідні спостереження за температурою – виробник рекомендує включати обігрівач при -5°C, а вимикати при позначки термометра вище ніж -5°C на поверхні землі.


Якщо глибина вашого ставка набагато більше одного метра і в ньому плавають декоративні азіатські карпи, то на зимівлю можна їх там залишити. Взимку зазвичай рослини катастрофічно мало виробляють кисню, і водні організми відчувають його нестачу. Щоб цього уникнути, достатньо розмістити на поверхні біля краю ставка комплект для аерації Tetra Pond Apk 400 і доступ кисню забезпечений. Важливо також зробити відведення газу з водойми від розкладаються рослин. Для цього в товщі льоду повинна бути ополонка за допомогою електричного нагрівача, гарячої посуду з великим дном або інших підручних засобів. Пам'ятайте – не можна розбивати лід або голосно ламати, так як це може завдати водним вихованцям шкоди.

Їсти завжди добре, особливо в холоди!

У зимовий період метаболізм у риб сповільнюється і вимагає корм, який буде відповідати критеріям:

- легкозасвоюваний;

- живильний;

- полегшений;

- якісний.

Таким характеристикам відповідає корм Тetra Pond WheatGermSticks. Його компоненти забезпечують оптимальне годування риб в період зимової сплячки і допомагають швидко відновити організм після неї. Його гранули зберігаються в захищеному від світла пакет, що дозволяє зберегти корисні речовини дуже довгий час.

Щоб забезпечити своїм рибкам спокійну зимівлю, замовляйте корисну продукцію по телефону, в Вайбер або заповнюйте форму «Передзвоніть мені».

Контакти
+380679073132
Viber; Telegram
+380734770706
УкраїнаХарківська областьХарківвул. Академіка Павлова, 120 офіс 208
Small Pet - інтернет магазин зоотоварів
+380679073132+380679073132
Центр обработки заказов