Продавець Small Pet - інтернет магазин зоотоварів розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
1269 відгуків
Viber для замовлень +380679073132 

Доброго дня, сподіваємось з Вами та з Вашими сім'ями все добре. Просимо вибачення за те, що не можемо надіслали Ваше замовлення вчасно, наше місто зруйноване, зараз не можемо сказати коли зможемо відправити Ваше замовлення... Слава Україні

+380 (67) 907-31-32
+380 (73) 477-07-06
вул. Академіка Павлова, 120 офіс 208, Харків, Україна
Small Pet - інтернет магазин зоотоварів

Як без стресу привчити кошеня до лотка

Як без стресу привчити кошеня до лотка
Малюкові попередньо куплені молочко або сирок, іграшки, лежак, лоток. Спочатку кошеня може випробувати стрес, однак незабаром цікавість візьме верх — малюк відправиться вивчати територію, а також нових членів сім'ї. Коли молочко випито, міцність іграшок перевірена зубками, постає питання за вдалі походи підопічного в лоток.

Вибір лотка

Лотки різних видів і форм зоомагазинах продаються, ветаптеками, інтернет-магазинами. Важливим критерієм при покупці першого лотка є висота бортика. Навіть якщо ви вибрали «царський» туалет для кішки, то це не значить, що він підійде кошеняті. Малюк повинен безперешкодно заходити в лоток, не плюхаясь в нього через борт. Вибір форми (прямокутний/кутовий), виду лотка (відкритий/закритий, з додатковими високими бортами, з гратами і т. д.) цілком залежить від хазяїна: кошеняті все-одно скільки коштує його лоток, будь то 10$ чи 100$.

Наповнювачем наповнювач ворожнечу

Якщо Ви зацікавлені в швидкій адаптації підопічного, слід поцікавитися у попередніх господарів, яким наповнювачем вони користувалися. Деякі заводчики разом з кошеням віддають мисочку, лоток і трохи звичного йому наповнювача (із запахом), що сприяє звиканню до справлению потреби в одне і те ж місце. Якщо вам не дісталося придане малюка (було взято з притулку/підібраний з вулиці), то зневірятися не варто. Сучасний ринок пропонує безліч видів, хоча звичайні супермаркети реалізують наступні:
● комкующиеся (основу складають мінерали і бентонітова глина; при попаданні вологи утворюється щільний грудку);
● деревні (являють собою гранули з деревини, які розпадаються при намоканні);
● силикагелевые (силикагелевая основа з вологовбираючими властивості);
● вбираючі (робляться з обробленої глини з підвищеними абсорбуючими властивостями).
Кожен з них володіє плюсами і мінусами, але вам потрібно підібрати оптимальний варіант для кошеняти. Варто врахувати, що кошенята можуть почати грати з вмістом лотка, і що гірше – пробувати на смак. Ветеринари і заводчики на початковому знайомстві з лотком рекомендують використовувати дрібний деревний наповнювач (по мірі росту тваринного зможете вибрати інший), так як він є найбільш безпечним — ковтнув екологічна деревна гранула безпечніше, ніж силикагелевые кульки.
До речі, бабусин метод наповнення лотка пісочком або газетками ще ніхто не відміняв.

Знайомство з лотком

Лоток для двомісячне кошеня не є новинкою. До цього часу мама-кішка зазвичай встигає привчити до нього своє чадо.
Втім, що підібраному з вулиці, що домашньому кошеняті слід вказати на його лоток, посадити в нього і поспостерігати. Якщо малюк відразу зробив те, що від нього хотіли — ви щасливчик, якщо ж ні — спробуйте «пошкрябатся» в наповнювачі разом з кошеням, потім дайте йому час на роздуми. Через годину-дві повторно посадіть мурлыку в його туалет. Зазвичай після декількох процедур кошеня починає розуміти, що від нього хочуть.
Крім того, варто подбати, щоб котячий туалет мав вільний доступ, не стояв поруч з місцем тварини для прийому їжі, сну.

Любов і терпіння

Більше зусиль варто докласти, якщо маленький муркіт верне носом від лотка і біжить справляти нужду в дальній кут кімнати. Бити і тикати неслухняну шкірку в калюжу не варто! Ви нічого не доб'єтеся, а кошеня озлиться. Потрібно позбутися від запаху наделанной калюжки, інакше тварина внадиться ходити в це місце на постійній основі. Найчастіше для таких цілей (крім підручних миючих засобів) використовуються покупні спреї для видалення запаху або сік цитрусових. Після зачистки постарайтеся визначити, чому кошеня вперто не йде на лоток. Можливо, обраний не підходящий наповнювач, розташування лотка (можете тимчасово поставити лоток на те місце, куди найчастіше ходить малюк) або кошеня банально не добіг до туалету. Доведеться спостерігати за твариною, а при перших ознаках того, що він готовий наробити калюжу — нести його в туалет. Можуть допомогти спеціальні покупні засоби, які наносяться на наповнювач і запахом залучають кошеня до лотка.
Запам'ятайте, небажання кошеня звикати до лотка — це не привід викидати його на вулицю, а лише недолік старанності з боку господаря.
Інші статті
Контакти
+380 (67) 907-31-32
Viber; Telegram
+380 (73) 477-07-06
вул. Академіка Павлова, 120 офіс 208, Харків, Україна
Small Pet - інтернет магазин зоотоварів
+380679073132+380679073132
Центр обработки заказов

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner