Переноска Trixie Capri 2 для собак і кішок, 37х34х55 см Зелена (39824)
- Немає в наявності
- Код: 1111143270
582 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Переноска Trixie "Capri 2"
Многие люди путешествуют со своими питомцами с комфортом и удобством, благодаря переноскам для животных. Они позволяют перевезти животное с минимальным стрессом, особенно, если ваш питомец знает переноску или, даже, использует ее как домик. Транспортировка в специальном боксе у бережет вас и окружающих от неприятностей в дороге и обезопасит животное от травм и побега.
Люлька виготовлена з міцного пластика, має пластикову сітчасту дверцята спереду і дві пластикові дверцята зверху. З пластиковою ручкою та кріпильним пристроєм для ременів автокрісла. З вентиляційними прорізами для кращої циркуляції повітря.
Розміри: 34х37х55 див.
Витримує вагу тварини до 8 кг.
Вага перенесення 1,8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Контейнер-переноска |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Висота | 370 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 582 ₴



