


Машинка для стрижки тварин Moser 1400 Animal
- Немає в наявності
- Код: 1406-0076
1 350 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Машинка Moser 1400 для стрижки собак
Електрична машинка Moser 1400 потужністю 10 Ватт ідеально підходить для стрижки собак дрібних порід з м'якою шерстю. Ножовий блок має ширину 42 мм і дозволяє регулювати висоту зрізу, крім цього, в комплекті присутній набір з 4-х насадок 4,5 мм, 9 мм, 14 мм, 19 мм
Регулювання довжини зрізу: 6 фіксованих позицій від 0,7 до 3 мм
Переваги машинки Moser 1400:
- професійні хромовані ножі,
- проста і універсальна в експлуатації,
- в комплект входить: масло для змащування, щіточка, ножиці і 4 насадки,
- харчування: 220 В,
- вага: 520 р.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moser |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Машинка для стрижки |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Призначення | Догляд за шерстю |
| Стан | Новий |
| Вага (г) | 520 |
| Гарантія (міс.) | 12 |
| Довжина стрижки | 0,7 - 3 мм |
| Кабель | 2 м |
| Коливання двигуна | 6000 об / хв |
| Напруга живлення | 230 В / 50Гц |
| Розмір | 175x69x50 мм |
| Ширина леза | 46 мм. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність, Вт | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴



