Переноска Trixie Skudo 3, 40х39х60 см
- Немає в наявності
- Код: 1111139278
795 ₴
Переноска Trixie Skudo 3
Багато людей подорожують зі своїми вихованцями з комфортом і зручністю, завдяки переноскам для тварин. Вони дозволяють перевезти тварина з мінімальним стресом, особливо, якщо ваш вихованець знає перенесення або, навіть, використовує її як будиночок. Транспортування в спеціальному боксі у береже вас та оточуючих від неприємностей в дорозі і убезпечить тварина від травм і втечі.
Перевозити собаку в звичайних сумках незручно і небезпечно. Вихованець може легко вирватися і втекти. Та й самим їм там не дуже зручно. Тому краще використовувати спеціальні перенесення. Це виріб варто придбати один раз, і воно буде служити вам довгі роки. З ним ви без праці візьмете з собою тварин на прогулянку, на різні виставки або в далеку поїздку.
- Витримує вагу до 24 кг.
- Вага перенесення ― 2 кг.
- Колір: коричнево/пісочний.
- Розміри: 40х39х60 див.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Контейнер-переноска |
| Максимальне навантаження | 24 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 795 ₴



