K&H Amazin` Hooded лежак-будиночок для котів
- Немає в наявності
- Код: 5206
763 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
K&H Amazin` Hooded лежак-будиночок для котів
Лежак-домик K&H Amazin` Hooded – настоящий хит для вашего кота и всей вашей семьи. Коту понравится его уютный дизайн с мягкими бортами и глубоким капюшоном, качественными материалами чехла и наполнителя, которые отлично сохраняют тепло, не сминаются при эксплуатации. Вы оцените тот факт, что материал изделия притягивает шерсть и помогает оградить вашу мебель и пол от ее присутствия, нейтральный серый цвет подойдет любому интерьеру, а возможность стирки обеспечит легкий ход.Основные преимущества лежака-домика K&H Amazin` Hooded:
- изготовлен из мягкого полиэфирного волокна высокого качества;
- матеріал притягує котячу шерсть і акумулює тепло тварини для швидкого зігрівання і комфортного відпочинку;
- має м'які пружні борту і глибокий незнімний капюшон;
- містить якісний наповнювач, який не збивається і зберігає пружність після прання;
- оптимальне співвідношення ціна/якість;
- універсальний і практичний сірий колір;
- легкий догляд і машинне прання.
Габаритні розміри (ШхГхВ): 43х33х28 див.
Колір: сірий.
Країна-виробник: США.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | K&H |
| Країна виробник | США |
| Вид тварин | Кішки |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Стан | Новий |
| Тип | Лежак |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 763 ₴



