



Машинка для стрижки волосся Wahl Beretto
- Немає в наявності
- Код: 4212-0470
4 070 ₴
Wahl ProLithium Beretto — універсальна машинка з комбінованим живленням для стрижки волосся. Машинка Беретто рекомендована майстрів-універсалів. Свобода роботи без проводів особливо сподобається при стрижці довгих волосся у жіночих залах. Машинка Wahl Beretto справляється зі стрижкою волосся будь-якої густоти або текстури. Перукарі застосовують прилад для зняття маси волосся, стрижок з різною довжиною.
Літій-іонний акумулятор без «ефекту пам'яті» працює до 1½ години безперервно і повністю заряджається за 3 години. Батарею можна заряджати частинами або повністю, в будь-який час, не чекаючи повної розрядки. Живлення від мережі потрібно, щоб закінчити роботу, якщо акумулятор розрядився в невідповідний момент.
Вага машинки становить 260 р. Ергономічний корпус зручно лежить в руці не перевтомлює руки протягом робочого дня. Для зберігання і заряджання машинки в комплект додали компактну зарядну підставку.
Вхідний в комплект ніж дає 5 положень довжини зрізу: 0,7, 1,4, 1,8, 2,5 або 3 мм. Висоту зрізу змінюють важелем в задній частині ножового блоку. Хромована обробка лез захищає поверхню від корозії при стрижках на вологе волосся. Ніж Magic Blade дає чистий рівний зріз з першого разу. Додаткові рівні довжини від 3 до 12 мм майстри отримують з насадками з комплекту.
Машинка оснащена обесшумленным швидкісним роторним мотором, який дає 6000 рухів ножа в хвилину для чистого рівномірного зрізу. Знижений рівень вібрації підвищує комфорт роботи, а тиха робота не викликають занепокоєння при стрижці. Двигун не перегрівається при тривалих інтенсивних роботах в салонах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wahl |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.7 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.26 кг |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 90 хв |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Швидкість мотора | 6000 об/хв |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Ширина леза | 46 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
- Ціна: 4 070 ₴



