Moderna переноска для собак з металевої дверима IATA Чорничний
- Немає в наявності
- Код: T203331
729,16 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Moderna МОДЕРНУ РОУД-РАННЕР 2 переноска для собак з металевої дверима IATA, 58х35х37 см
Пластикові перенесення – незамінний пристрій для собак і кішок, як в будинку, так і під час поїздки. В домашніх умовах перенесення можна використовувати як спальне місце, а на вулиці - це захист від дощу, сонця і вітру.Пластикові перенесення для тварин Moderna практичні і прості у використанні, легкі, швидко розбираються і миються.
Переноска для собак Moderna РОУД-РАННЕР имеет приятный внешний вид, достаточно вместительна, есть вентиляционные отверстия в боковых частях и удобная ручка. Решетчатая металлическая дверца имеет надежный замок, отвечающий стандарту IATA (стандарт, требуемый Международной ассоциацией воздушного транспорта для транспортировки животных), который не откроется самопроизвольно в пути. Переноска рассчитана на животное весом до 8 кг, подходит кошкам и собакам При выборе переноски для животного обязательно учитывайте, что животное должно иметь в ней возможность стоять и поворачиваться.
Щоб ваш малюк відчував себе комфортно під час подорожі подбайте про придбання мобільного та надійної перенесення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moderna Products |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид | Контейнер-переноска |
| Вид тварин | Собаки |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 370 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорничний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 729,16 ₴



