

Машинка для стрижки MOSER Li+Pro Mini / rose-gold
- Немає в наявності
- Код: 1584-0053
2 886 ₴
Тример Moser Li+Pro Mini Gold Rose (1584-0053) - стильна, особливо точна і сучасна машинка для окантовки з літій-іонним акумулятором в новому кольорі
STAR BLADE II:
Новітній високоякісний професійний ножовий блок з легованої сталі "Made in Germany". Потужний зріз при довжині всього 0,4 мм. Основні елементи ножа закриті, що захищає його від зайвого потрапляння волосся і полегшує догляд за ним.
ШВИДКА ЗМІНА ЛЕЗ:
Швидкознімний ножовий блок дозволяє буквально одним рухом встановлювати будь-які опціонні ножі, в тому числі Carving або Designer.
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ:
Комбинированное питание от сети или от аккумулятора. Продолжительность автономной работы до 75 минут. Быстрая зарядка всего за 45 минут. Высокоэффективный и надежный Li-lon аккумулятор без эффекта «химической памяти».
ИНТЕЛЛЕКТУАЛЬНОСТЬ:
Кнопка включения интегрирована с системой управления зарядкой.
ПОСТОЯННАЯ СКОРОСТЬ:
Мотор оснащен микропроцессором для поддержания постоянного усилия на срезе вне зависимости от уровня остаточной емкости аккумулятора или жесткости волос.
ЭРГОНОМИЧНОСТЬ:
Удивительно легкий и тихий. Вес всего 120 г. Корпус в виде цельной тубы для максимального комфорта.
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
1 регульована насадка 3-6 мм, зарядна підставка, енергозберігаючий мережевий адаптер, щітка для чистки, масло.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moser |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Кількість насадок | 1 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.4 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Гігієнічний тример |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.12 кг |
| Час заряду акумулятора | 0.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 75 хв |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Швидкість мотора | 5500 об/хв |
| Ширина леза | 32 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
- Ціна: 2 886 ₴



