

Машинка для стрижки MOSER Li+Pro2Mini
- Немає в наявності
- Код: 1588-0050
3 387 ₴
Тример Moser Li+Pro Mini2 1588 0050 - машинка для окантовки нового покоління з комбінованим живленням. Це ультра стильний тример з легкосъемным ножовим блоком і високопродуктивним літій-іонним акумулятором.
STAR BLADE II:
Новітній високоякісний професійний ножовий блок з легованої сталі "Made in Germany". Потужний зріз при довжині всього 0,4 мм. Основні елементи ножа закриті, що захищає його від зайвого потрапляння волосся і полегшує догляд за ним.
ШВИДКА ЗМІНА ЛЕЗ:
Швидкознімний ножовий блок дозволяє буквально одним рухом встановлювати будь-які опціонні ножі, в тому числі Carving або Designer.
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ:
Комбинированное питание от сети или от аккумулятора. Продолжительность автономной работы до 90 минут. Быстрая зарядка всего за 30 минут. Высокоэффективный и надежный Li-lon аккумулятор без эффекта «химической памяти».
ИНТЕЛЛЕКТУАЛЬНОСТЬ:
Кнопка включения интегрирована с системой управления зарядкой.
СКОРОСТЬ РАБОТЫ:
Машинка имеет 3 скорости работы, которые дадут возможность адаптировать ее под каждого клиента:
- небольшая скорость с низким уровнем шума для чувствительных клиентов;
- стандартная скорость с привычной производительностью;
- высокая скорость и повышенная мощность для толстых волос.
ПОСТІЙНА ПОТУЖНІСТЬ:
Вбудований чіп управління роботою двигуна, який підтримує виставлену потужність незалежно від заряду акумулятора.
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ:
Дивно легкий і тихий. Вага всього 120 р. Корпус у вигляді цільної туби для максимального комфорту.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1 регульована насадка 3-6 мм, зарядна підставка, енергозберігаючий мережевий адаптер, щітка для чистки, масло.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moser |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Кількість установок довжини | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Гігієнічний тример |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.12 кг |
| Час заряду акумулятора | 0.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 90 хв |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Швидкість мотора | 5500 об/хв |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Ширина леза | 32 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
- Ціна: 3 387 ₴



