



Машинка окантовочна Wahl Detailer Xtra Wide
- Немає в наявності
- Код: 08081-1216
2 944 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Дротовий перукарський тример Wahl Detailer X-Tra Wide 5 Star продається з ножовим блоком із збільшеною на 6 мм шириною зрізу.
Довжина зрізу становить 0,4 мм. Ніж можна налаштувати на нульове прилягання Zero-Overlap з висотою зрізу 1/10 мм або 1/20 мм для зрізу «під нуль». Додаткові 3 рівня довжини стрижки — 1,5, 3 і 4,5 мм — отримують при установці насадок з комплекту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wahl |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 3 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Гігієнічний тример |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.19 кг |
| Довжина мережевого шнура | 2.4 м |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Швидкість мотора | 5000 об/хв |
| Ширина леза | 38 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна довжина підстригання | 0.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 944 ₴



