
Триммер для стрижки Ermila 1590-0043 Bella grey/black
- Немає в наявності
- Код: 1590-0043
2 302 ₴
При виборі машинки для окантовки слід в першу чергу звертати увагу на товщину ножа, довжину зрізу і, звичайно ж, зручний розмір. Інноваційна машинка для стрижки Ermila 1590-0043 Bella увібрала в себе всі кращі якості відмінною машинки. Тут і ідеальна товщина ножа, і довжина зрізу, яку можна самостійно контролювати, а класичний зручний дизайн зроблений з удароміцного пластика. Можна перераховувати дуже багато переваг цієї машинки, головні з них:
- професійно заточений ніж з хромованої сталі;
- стильна підставка-зарядка;
- тривалий час роботи від акумулятора – 100 хвилин.
Також в комплект машинки Ermila 1590-0043 Bella від німецького виробника входить і 1 регульована насадка від 3 до 6 мм. Завдяки звукоізоляції мотора, машинка дуже тихо працює. Виходячи з усіх представлених характеристик, обійти увагою таку машинку просто не можливо!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ermila |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість установок довжини | 1 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.4 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Гігієнічний тример |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.13 кг |
| Час заряду акумулятора | 16 годин |
| Час роботи від акумулятора | 100 хв |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Швидкість мотора | 5750 об/хв |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Ширина леза | 30 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
- Ціна: 2 302 ₴



