

Фен для волосся Ermila Speed 2000
- Немає в наявності
- Код: 0201-0040
1 113 ₴
Фен для волосся Ermila 0201-0040 SPEED 2000 це відмінний професійний інструмент. Потужний мотор має знімний фільтр з нержавіючої сталі для зручного чищення. Тихий в роботі фен з ергономічним дизайном дуже дбайливо ставиться до волосся. Професійний шнур довжиною 2,8 метра забезпечить зручність в роботі. Також в комплекті йде 1 насадка концентратор для укладання волосся.
Основні переваги:
- класичний подовжений корпус;
- 4 температурних режими та 2 швидкісних;
- кнопка холодного обдування;
- легка вага всього лише 490 грамів;
- захист від перегріву.
Робота з даною моделлю професійного фена для волосся це суцільне задоволення для професіонала і любителя перукарської справи. Він швидко і просто висушить і вкладе волосся будь-якої довжини і текстури.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ermila |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Потужність фена | 1600 Вт |
| Тип | Фен |
| Холодний обдув | True |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.49 кг |
| Довжина мережевого шнура | 2.8 м |
| Захист від перегріву | True |
| Петелька для підвішування | True |
- Ціна: 1 113 ₴



