K&H Lookout сумка-переноска для собак і кішок
- Немає в наявності
- Код: 1415
1 435,68 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
K&H Lookout сумка-переноска для собак і кішок
Сумка-переноска для собак і котів від K&H — це стильний варіант для комфортного подорожі з вашим домашнім вихованцем. З нею можна не турбуватися про зручність і безпеку вашого улюбленця, т. к. переноска зроблена з м'якої і в той же час міцної тканини. Сітчасті отвори з обох сторін і каплевидное вікно для додаткового огляду дозволяють вашому вихованцеві спостерігати за всім, що відбувається зовні і не відчувати себе в замкнутому просторі. Додатково це забезпечує відмінну повітряну вентиляцію всередині перенесення.Для максимального удобства транспортировки в переноске предусмотрена ручка и прочный съемный наплечный ремень с регулировкой длины. Сумка легко складывается с помощью застежки-молнии.
Основные преимущества сумки-переноски K&H для собак и котов:
- несколько вариантов для входа/выхода с застежкой на молнии;
- сетчатые боковые проемы для отличной вентиляции;
- каплевидное фронтальное окно обеспечивает дополнительный обзор животному;
- прочная конструкция обеспечивает надежность транспортировки животного;
- ручка и наплечный ремень для удобства ношения;
- компактное хранение в сложенном виде;
- міцна тканина з зовнішньої і внутрішньої сторони, яку легко чистити;
- кілька варіантів забарвлень і розмірів.
Габаритні розміри (ШхГхВ):
- для розміру S (Small) : 27х43х23 см;
- для розміру L (Large): 32,5х51х28 див.
Доступні кольори: шоколадний, світло-синій.
Країна-виробник: США.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | K&H |
| Країна виробник | США |
| Вид | Слінг-переноска |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал | Текстиль |
| Сезон | Демісезон |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Ширина | 430 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 435,68 ₴



