K&H Mod Capsule будиночок-переноска для собак і кішок
- Немає в наявності
- Код: 5153
2 589 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
K&H Mod Capsule будиночок-переноска для собак і кішок
Вам і вашому вихованцеві обов'язково сподобається універсальна модель K&H Mod Capsul будиночка-перенесення для собак або котів. Вона може бути комфортним ігровим будиночком, безпечної і практичною перенесенням, яку зручно нести в руках і кріпити за допомогою ременя безпеки в автомобілі, і просто затишним індивідуальним спальним місцем з м'якою підстилкою.Модель легко трансформується завдяки продуманій конструкції і застібок-блискавок. Ідеальний пошиття та якісні матеріали гарантують довговічність експлуатації.
Основні переваги будиночка-перенесення K&H Mod Capsule:
- багатофункціональна трансформуються модель універсального застосування;
- сучасний практичний дизайн;
- можливе використання в якості закритого або відкритого спального місця і аксесуара для ручного транспортування або перевезення в автомобілі;
- проста конструкція і легка збірка з допомогою застібок-блискавок;
- міцний корпус з спіненого полістиролу EVA foam, який відмінно тримає форму, легкий і безпечний;
- знімна кришка, корпус і сітчасте обмеження на вході;
- зручна для перенесення, т. до. дозволяє поміщати тварина всередину через верхню частину і оснащена широкої міцної ручкою;
- в комплекті підстилка з м'якого пружного наповнювача полифилла, який не мнеться, не парить, забезпечує комфорт, тепло, зберігає природний повітрообмін;
- легкий догляд: всі деталі можна мити вручну безпечними миючими засобами, а підстилку – прати;
- спеціальна петля на тильній стороні перенесення для монтажу в автомобілі за допомогою штатного ременя безпеки.
- Габаритні розміри (ШхГхВ): 43x43x39 див.
- Розміри внутрішньої поверхні (ШхГхВ): 40х40х38 див.
- Колір: сірий / чорний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | K&H |
| Країна виробник | США |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Стан | Новий |
| Тип | Лежак |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 39 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 43 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 589 ₴



