Savic Sofa ортопедичний диван для собак
- Немає в наявності
- Код: 3231
3 747 ₴
Savic Sofa САВІК СОФА ортопедичний диван для собак
Ортопедичний диван для собак Savic Sofa призначений для відпочинку літніх вихованців, а також тварин з хворобами спини і суглобів. Має низьких вхід і відсутність високих бортів, щоб вихованцеві було максимально зручно.
Внутрішнє наповнення - Memory Foam, яка має властивість приймати форму тіла, знімаючи напругу з суглобів і «розвантажуючи» хребет. Тому ортопедичний лежак для собак забезпечить здоровий і міцний сон вашому вихованцеві.
Диван САВІК СОФА має широкі ніжки, які завдяки нескользящему покриття стійкі на підлозі з будь-яким покриттям.
Важлива деталь ортопедичного дивана – це знімний чохол з який можна придбати додатково. Чохол допустимо прати в пральній машині, використовуючи делікатний режим. Таким чином комфорт відпочинку собаки буде підтримуватися чистотою і гігієною спального місця.
Габаритні розміри (ШхГхВ): 70х70х20 див.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Savic |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид тварин | Собаки |
| Стан | Новий |
| Тип | Матрац |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 3 747 ₴



